shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

ФК РАБОТНИЧКИ

Последни вести

Работнички дел од акцијата на ЕКА: Дресот на Крсте Велкоски на аукција за помош на погодените од земјотресите во Турција и Сирија

ФК Работнички се вклучи во акцијата на Европската асоцијација на клубови (ЕКА) за собирање на финансиски средства за помош на погодените подрачја во...
Read More

Тројца фудбалери на Работнички на списокот на селекторот Канатларовски

Селекторот на младата фудбалска репрезентација на Македонија, Драган Канатларовски, повика тројца фудбалери на Работнички за двата пријателски натпревари против селекциите на Ерменија и...
Read More

Галерија

Табела

ПозЕкипаНПРИБ
130208268
230177658
330169557
430139848
5301011941
6301171240
7301091139
8301141537
9306101428
10304101622
1130342413

Резултати и Извештај

Најава

Facebook

Twitter

https://twitter.com/fcrabotnicki