shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Контакт

Адреса: Кошаркарска сала Градски Парк бб, 1000 Скопје, Македонија

Twitter: @FKRabotnicki

Телефон/факс: +389 2 3246-516

Формиран: 4. октомври 1937

Прекари: Херој, Црвени, Романтичари, Железничари

Боја на дресовите: црвена (дома), бела (гости), сина (трета комбинација)

Да останеме во контакт

Име (required)

Email (required)

Наслов на порака

Порака