shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Работнички ќе биде домаќин на Брера на стадионот „Борис Трајковски“ во Маџари

Работнички во 17.коло од Првата фудбалска лига ќе го пречека тимот на Брера. Нашиот клуб донесе одлука да биде домаќин на стадионот „Борис Трајковски“ во Маџари.

Натпреварот е закажан за в недела, со почеток во 13 часот и е последен натпревар за Работнички како домаќин оваа полусезона.

Главен судија на натпреварот ќе биде Александар Ставрев.