ФК Работнички » Никола Ристески
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Никола Ристески

19 одбрана

Националност :Македонец
Дата на раѓање :20.12.1996
Висина :183
Тежина :72
  • одбранаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ