ФК Работнички » Филип Илиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Филип Илиќ

25 Голман

Националност :Македонец
Дата на раѓање :26.01.1997
Висина :187
Тежина :85
  • ГолманПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ

Биографија

Пиши некој текст за биографија