shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Последен тренинг пред заминување за Словенија (ФОТОГАЛЕРИЈА)

„Романтичарите“ денеска го одработија и последниот тренинг во Скопје пред вечерашното заминување за Словенија, каде ќе биде реализирана втората фаза од подготовките за настапот во Лигата на Европа.

1-IMG_00761-IMG_00891-IMG_01151-IMG_02411-IMG_02491-IMG_01711-IMG_01931-IMG_02511-IMG_02921-IMG_03021-IMG_03051-IMG_0298