shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Работнички в недела ќе биде домаќин на Гостивар на теренот на ФФМ

По репрезентативната пауза, ФК Работнички во 15.коло од Првата фудбалска лига в недела ќе биде домаќин на Гостивар. Натпреварот ќе се одигра на теренот на ФФМ, со почеток во 13 часот.

Дополнително ќе бидат одредени официјалните лица за овој натпревар.