shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Вести

Кире Ристевски, една година во Работнички

Македонскиот репрезентативец Кире Ристевски денеска и официјално потпиша едногодишен договор со Работнички. 24-годишниот дефанзивец веднаш се приклучува на нашиот тим. „Ги финализиравме преговорите со Ристевски...
Read More