shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out
Day

ноември 9, 2023

Игор Алексовски повикан во А-тимот на Македонија, Тодоровски, Ангелов и Деспотовски во У21

Голманот на Работнички, Игор Алексовски, доби повик од селекторот Благоја Милевски во А-репрезентацијата на Македонија за претстојните квалификациски натпревари против Италија (17.септември)...
Read More