shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out
Day

јуни 3, 2023

Работнички дел од акцијата на ЕКА: Дресот на Крсте Велкоски на аукција за помош на погодените од земјотресите во Турција и Сирија

ФК Работнички се вклучи во акцијата на Европската асоцијација на клубови (ЕКА) за собирање на финансиски средства за помош на погодените подрачја...
Read More