ФК Работнички » Петар Јакимов
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Петар Јакимов

29 голман

Националност :Македонец
Дата на раѓање :08.08.2005
Висина :
Тежина :
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ