ФК Работнички » Фета Фетаи
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Фета Фетаи

4 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :11.05.2005
Висина :168
Тежина :57
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ