ФК Работнички » Стефан Деспотовски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Стефан Деспотовски

5 одбрана

Националност :Македонец
Дата на раѓање :23.01.2003
Висина :184
Тежина :78
  • бек/стоперПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ