ФК Работнички » Атдхе Мазари
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Атдхе Мазари

19 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :02.06.2001
Висина :175
Тежина :67