ФК Работнички » Филип Тодоровски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Филип Тодоровски

14 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :09.06.2003
Висина :187
Тежина :75
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ