ФК Работнички » Кристоџеј Дејли
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Кристоџеј Дејли

30 Играч за врска

Националност :Јамајка
Дата на раѓање :23.08.2002
Висина :174
Тежина :65