ФК Работнички » Никола Манојлов
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Никола Манојлов

16 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :01.02.2006
Висина :174
Тежина :64
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ