ФК Работнички » Кире Маркоски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Кире Маркоски

17 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :20.02.1995
Висина :177
Тежина :66
  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ