ФК Работнички » Марселин Гандо Биала
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Марселин Гандо Биала

18 напад

Националност :Камерунец
Дата на раѓање :27.02.1997
Висина :174
Тежина :63