ФК Работнички » Теодор Николовски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Теодор Николовски

15 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :19.11.2005
Висина :173
Тежина :65