ФК Работнички » Крсте Велкоски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Крсте Велкоски

10 напаѓач

Националност :Македонец
Дата на раѓање :20.02.1988
Висина :179
Тежина :68