ФК Работнички » Ермедин Адем
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Ермедин Адем

80 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :07.07.1990
Висина :179
Тежина :71
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ