ФК Работнички » Игор Алексовски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Игор Алексовски

1 Голман

Националност :Македонец
Дата на раѓање :24.02.1995
Висина :186
Тежина :73
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ