ФК Работнички » Мартин Мисердовски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Мартин Мисердовски

6 одбрана

Националност :Македонец
Дата на раѓање :11.11.2002
Висина :190
Тежина :82