ФК Работнички » Димитар Тодоровски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Димитар Тодоровски

98 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :07.03.2002
Висина :168
Тежина :59

  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ