ФК Работнички » Дејан Ѓуриќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Дејан Ѓуриќ

4 одбрана

Националност :Србин
Дата на раѓање :27.10.1998
Висина :187
Тежина :76
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ