ФК Работнички » Матеј Ангелов
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Матеј Ангелов

15 Среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :11.07.2004
Висина :178
Тежина :65
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ