ФК Работнички » Влатко Стојановски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Влатко Стојановски

9 напаѓач

Националност :Македонец
Дата на раѓање :23.04.1997
Висина :186
Тежина :77