ФК Работнички » Мевљан Мурати
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Мевљан Мурати

16 одбрана

Националност :Македонец
Дата на раѓање :05.03.1994
Висина :171
Тежина :61
  • десен бекПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ