ФК Работнички » Анес Рушевиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Анес Рушевиќ

9 напад

Националност :Србија
Дата на раѓање :02.12.1996
Висина :184
Тежина :77
  • нападПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ