shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out
By

Никола

Франц: Успешни подготовки во Анталија, сега да ги воиграме Маневски и Марковски

Работнички ги одработи десетдневните подготовки во турската база Анталија, а од денеска тренинзите продолжуваат на клупскиот комплекс. Фудбалерите добија дводневен одмор и...
Read More