shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Прв Тим

Голмани

Одбрана

17
4

Деан Митрев

одбрана
23

Леон Најдовски

Централен дефанзивец

Среден ред

14

Оливер Пеев

Играч за врска
8

Љубомир Стевановиќ

играч за врска
10

Остоја Стјепановиќ

играч за врска
26

Андреј Лазаров

играч за врска
20

Николче Шаркоски

играч за врска