shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

(ФОТОГАЛЕРИЈА) Шкендија – Работнички (3-1)

„Романтичарите“ загубија со 3-1 (1-0) на гостувањето против Шкендија во Тетово во првиот натпревар од плејоф разигрувањето во годинашниот шампионат од Првата македонска фудбалска лига.

Rabotnicki so Skendija 8Rabotnicki so SkendijaRabotnicki so Skendija 2Rabotnicki so Skendija 6Rabotnicki so Skendija 5Rabotnicki so Skendija 4Rabotnicki so Skendija 7Rabotnicki so Skendija 9