shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Следен предизвик – Силекс (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фудбалерите и стручниот штаб на Работнички ги продолжуваат подготовките за првиот пролетен натпревар на домашен терен. По успешниот почеток и триумфот против Академија Пандев (0-1), следуваше „празен викенд“ за нашиот тим поради снежното одложување, а сега претстои предизвикот наречен Силекс.

Александар Влахо и неговите избраници се посветени на напорната работа, а таа носи успеси…