shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out
Month

септември 2016

Трајчевски повикан во А-репрезентацијата на Македонија за мечевите со Израел и со Италија

Капитенот на Работнички, Душко Трајчевски, се најде на списокот на селекторот Игор Ангеловски за настап во А-репрезентацијата на Македонија за претстојните квалификациски...
Read More