ФК Работнички » Мухамед Елмас
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Мухамед Елмас

24 среден ред

Националност :Македонец
Дата на раѓање :31.01.2006
Висина :175
Тежина :67
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ