ФК Работнички » Горан Силјановски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Горан Силјановски

11 одбрана

Националност :Македонец
Дата на раѓање :01.07.1990
Висина :176cm
Тежина :67kg

  • одбранаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ