ФК Работнички » Филип Ивановски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Филип Ивановски

22 напаѓач

Националност :Македонец
Дата на раѓање : 01.05.1985
Висина :185cm
Тежина :88kg