ФК Работнички » Горан Силјановски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Горан Силјановски

11 десен бек

Националност :Македонец
Дата на раѓање :01.07.1990
Висина :177cm
Тежина :74kg

    siljanovski-vnatre

  • десен бекПозиција
  • 3НАТПРЕВАРИ
  • 270ВКУПНО МИНУТИ
  • 3СТАРТЕР
  • /Голови
  • /АСИСТЕНЦИИ

_MG_1426_MG_0828_MG_8863