ФК Работнички » Филип Наумчевски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Филип Наумчевски

20 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :26.10.1992
Висина :176cm
Тежина :69kg

  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ