ФК Работнички » Филип Дурански
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Филип Дурански

8 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :17.07.1991
Висина :174cm
Тежина :69kg

  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ