ФК Работнички » Елиф Елмаз
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Елиф Елмаз

18 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :24.09.1999
Висина :182cm
Тежина :68kg

    elmaz-vnatre

  • играч за врскаПозиција
  • 1НАТПРЕВАРИ
  • 5ВКУПНО МИНУТИ
  • /СТАРТЕР
  • /Голови
  • АСИСТЕНЦИИ