ФК Работнички » Душко Трајчевски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Душко Трајчевски

24 играч за врска

Националност :Македонец
Дата на раѓање :01.11.1990
Висина :183cm
Тежина :81kg

    trajcevski-vnatre

  • играч за врскаПозиција
  • 12НАТПРЕВАРИ
  • 964ВКУПНО МИНУТИ
  • 11СТАРТЕР
  • 1Голови
  • 3АСИСТЕНЦИИ

jelgava - rabotnicki 3