ФК Работнички » Дамјан Шишковски
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Дамјан Шишковски

25 Голман

Националност :Македонец
Дата на раѓање :18.03.1995
Висина :193cm
Тежина :88kg

    siskovski-vnatre

  • ГолманПозиција
  • 1НАТПРЕВАРИ
  • 90ВКУПНО МИНУТИ
  • 1СТАРТЕР
  • /Голови
  • /АСИСТЕНЦИИ

 

 

siskovski 2Siskovski 4siskovski 3siskovski