ФК Работнички » Љубомир Стевановиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Љубомир Стевановиќ

8 играч за врска

Националност :Србин
Дата на раѓање :08.08.1986
Висина :172
Тежина :68
  • Позиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ