ФК Работнички » Чинеду Чарлс Гофри
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Чинеду Чарлс Гофри

19 напад

Националност :Нигерија
Дата на раѓање :01.10.1997
Висина :192
Тежина :86

  • нападПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ