ФК Работнички » Виктор Ангелов
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Виктор Ангелов

15 напад

Националност :Македонец
Дата на раѓање :27.03.1994
Висина :178
Тежина :74

  • напаѓачПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ