ФК Работнички » Душан Стевиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Душан Стевиќ

17 одбрана

Националност :Србин
Дата на раѓање :27.07.1995
Висина :175
Тежина :71

  • бекПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ