ФК Работнички » Рафаел Гоес
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Рафаел Гоес

2 среден ред

Националност :Бразилец
Дата на раѓање :08.05.2001
Висина :187
Тежина :75