ФК Работнички » Остоја Стјепановиќ
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out

Профил на Играч

Остоја Стјепановиќ

10 играч за врска

Националност :Македонија
Дата на раѓање :17.01.1985
Висина :175
Тежина :72

  • играч за врскаПозиција
  • НАТПРЕВАРИ
  • ВКУПНО МИНУТИ
  • СТАРТЕР
  • Голови
  • АСИСТЕНЦИИ